O nas

O nas O nas
Praca Praca

O nas

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2006 roku kiedy zaczęliśmy tworzyć strony internetowe na autorskim systemie CMS - Actualizer.

W tamtym czasie był to innowacyjny system pozwalający zarządzać stronami przez przeglądarkę, a na rynku dopiero zaczęły pojawiać się systemy tego typu.

Szybko zaczęliśmy tworzyć również sklepy internetowe, co pozwoliło nam zdobyć pierwsze doświadczenie w e-commerce. Z czasem uruchomiliśmy własny sklep internetowy i potrzebowaliśmy narzędzia, które sprosta naszym oczekiwaniom.

I tak rozpoczęliśmy prace nad nowym systemem, który pozwala zarządzać sklepami internetowymi i serwisami e-commerce.

Po kilku latach prac rozwojowych dysponujemy gotowym narzędziem, które pozwala uruchomić i rozwijać sprzedaż internetową, prowadzić skuteczny marketing i przede wszystkim budować stabilny biznes.

Wiemy to na pewno, bo sami korzystamy z Wirtualizera we własnych sklepach, gdzie testujemy wszystkie nowe moduły i funkcjonalności.
Rozwiń więcej
Zwiń

Kilka słów o nas

Problem klienta ze sklepem Wordpress:
"Zakupiliśmy licencjonowane wtyczki, które powodują konflikt z modułem Elementor, przez co strony ładują się 20 sekund na hostingu za 400 zł miesięcznie".

Decydując się na system Wirtualizer unikniesz takich sytuacji ponieważ otrzymasz kompleksowe rozwiązanie od jednego dostawcy.

Certyfikaty

Klienci o nas

Agnieszka Różycka

Laboratoria.net
Wszystkie prace przy portalu zostały wykonane terminowo, profesjonalnie, z należytą starannością.

Od 5 lat współpracujemy z Heuristic w zakresie rozbudowy portalu Laboratoria.net o nowe funkcjonalności. Firma świadczy dla nas usługi wsparcia i administracji portalem.

Damian Marciniak

Gabinet Numizmatyczny
POLEGAMY W PEŁNI NA HEURISTIC U nich złożone projekty informatyczne stają się proste i logiczne, a dzięki temu wykonywane są niezawodnie. Współpracujemy owocnie od roku 2007. Jeśli ktoś szuka pewnego wykonawcy dedykowanych i spersonalizowanych rozwiązań, to zdecydowanie polecam. My się jeszcze nie zawiedliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni.

Paweł Chrząszcz

Labro
Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, profesjonalnie i terminowo.

Maciej Sasin

ARK Doradztwo
Nie dość że mili i sympatyczni, to jeszcze pomogli mi zbudować strony www które sprzedają. Dzięki ich radom działałem w content marketingu, zanim inni o tym zaczęli pisać. Polecam serdecznie.

Krzysztof Trawiński

Polski Mechanik
Przy wykonywaniu portalu firma Heuristic wykazała się profesjonalizmem - wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz terminowo. W ramach stałej współpracy firma Heuristic cały czas wykonuje wdrożenia nowych funkcjonalności dla portalu. Udzielamy firmie Heuristic referencji za profesjonalne wykonanie portalu polskimechanik.pl i pozostałych usług.

Agata Sołdaj

WSP Korczak
Jak dla mnie jesteście niezawodni. Zawsze natychmiastowa pomoc, życzliwość, sumienność, terminowość... pełny profesjonalizm i cenne doradztwo. DZIĘKUJĘ Wam za każdy wspólny projekt, a mamy ich na koncie kilka

Zofia Gorczyca

Dorsum
Współpracujemy od 2014 roku.

Super, profesjonalnie, najwyższa półka obsługi.

Polecam.

Tomasz Jarosz

Twoja Praga
Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe: Twoja-Praga.pl i Dla-Samotnych.pl Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.

Waldemar Kosałka

Daxton Poland
Polecam firmę Heuristic jako wykonawcę serwisów www, gdyż to już kolejny raz jak zleciliśmy wykonanie nowej strony i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu /łącznie z implementacją sklepu internetowego/.

Jarosław Gackowski

Profesjonalne Firmy
Firma Heuristic wykonała dla nas profesjonalny serwis internetowy. Projekt został wykonany zgodnie z umową bez żadnych problemów, pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kilkuletniej współpracy. Serdecznie polecam.

Artur Cebula

Meble Bory
Pełen profesjonalizm. Polecam

Marcin Matuszak

Lepszy Start
Z firmą współpracujemy od kilku lat. Świetny kontakt, szybkie załatwienie problemów (a jest ich mało), pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam skorzystać.