O nas

Jesteśmy agencją interaktywną i software house. Od 10 lat projektujemy i tworzymy serwisy www, sklepy i aplikacje internetowe. Przez ten czas współpracowaliśmy z kilkudziesięcioma klientami, dla których wykonaliśmy ponad sto projektów internetowych.

Współpracujemy z małymi, średnimi oraz dużymi podmiotami - firmami i organizacjami.więcej o nas


Klienci o nas


Tomasz Jarosz

www.dla-samotnych.pl


Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe:
Twoja-Praga.pl i Dla-Samotnych.pl


Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.


Krzysztof Trawiński

www.polskimechanik.pl


Przy wykonywaniu portalu firma Heuristic wykazała się profesjonalizmem - wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz terminowo. W ramach stałej współpracy firma Heuristic cały czas wykonuje wdrożenia nowych funkcjonalności dla portalu. Udzielamy firmie Heuristic referencji za profesjonalne wykonanie portalu polskimechanik.pl i pozostałych usług.


Agnieszka Różycka


Od 8 lat współpracujemy z Heuristic i wszystkie prace przy naszych serwisach wykonywane są zawse terminowo i profesjonalnie.


Paweł Chrząszcz


Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.


Damian Marciniak

www.gndm.pl


POLEGAMY W PEŁNI NA HEURISTIC

Już Einstein powiedział, że "RZECZY ISTOTNE, POWINNY BYĆ PROSTE" i tak właśnie jest w Heuristic. U nich złożone projekty informatyczne stają się proste i logiczne, a dzięki temu wykonywane są niezawodnie.

Współpracujemy owocnie od roku 2007. W międzyczasie daliśmy się skusić kilku innym oferentom, ale w rezultacie i tak kończyło się to powrotem do Heuristic i wykonaniem prac przez nich, także jeśli ktoś szuka pewnego wykonawcy dedykowanych i spersonalizowanych rozwiązań, to zdecydowanie polecam.

My się jeszcze nie zawiedliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni.Nasi klienci

Nasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienciNasi klienci

wszyscy klienci

Używamy Cookies.