Klienci o nas

Klienci o nas

Agnieszka Różycka

Laboratoria.net
Wszystkie prace przy portalu zostały wykonane terminowo, profesjonalnie, z należytą starannością.

Od 5 lat współpracujemy z Heuristic w zakresie rozbudowy portalu Laboratoria.net o nowe funkcjonalności. Firma świadczy dla nas usługi wsparcia i administracji portalem.

Damian Marciniak

Gabinet Numizmatyczny
POLEGAMY W PEŁNI NA HEURISTIC U nich złożone projekty informatyczne stają się proste i logiczne, a dzięki temu wykonywane są niezawodnie. Współpracujemy owocnie od roku 2007. Jeśli ktoś szuka pewnego wykonawcy dedykowanych i spersonalizowanych rozwiązań, to zdecydowanie polecam. My się jeszcze nie zawiedliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni.

Paweł Chrząszcz

Labro
Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, profesjonalnie i terminowo.

Maciej Sasin

ARK Doradztwo
Nie dość że mili i sympatyczni, to jeszcze pomogli mi zbudować strony www które sprzedają. Dzięki ich radom działałem w content marketingu, zanim inni o tym zaczęli pisać. Polecam serdecznie.

Krzysztof Trawiński

Polski Mechanik
Przy wykonywaniu portalu firma Heuristic wykazała się profesjonalizmem - wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz terminowo. W ramach stałej współpracy firma Heuristic cały czas wykonuje wdrożenia nowych funkcjonalności dla portalu. Udzielamy firmie Heuristic referencji za profesjonalne wykonanie portalu polskimechanik.pl i pozostałych usług.

Agata Sołdaj

WSP Korczak
Jak dla mnie jesteście niezawodni. Zawsze natychmiastowa pomoc, życzliwość, sumienność, terminowość... pełny profesjonalizm i cenne doradztwo. DZIĘKUJĘ Wam za każdy wspólny projekt, a mamy ich na koncie kilka

Zofia Gorczyca

Dorsum
Współpracujemy od 2014 roku.

Super, profesjonalnie, najwyższa półka obsługi.

Polecam.

Tomasz Jarosz

Twoja Praga
Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe: Twoja-Praga.pl i Dla-Samotnych.pl Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.
Elte Group
Lasy Państwowe
Merkury Market
Sobieski
Zimmer Biomet
Toyota Industrial Equipement
Schumacher Packaging
PFR
Nobiles
Muzeum Podkarpackie
Łukasiewicz
Karpacka Troja
Gmina Jasło
Gmina Sędziszów Młp.
Meble Bory
PCO LUMEX
Abbott
Wielobranzowe.pl
LILIO
Dorsum
Top Setup
TBS Krosno
Blue Bags
PL WAT
Koyot