Szablony graficzne

Szablony które sprzedają

Najważniejsze cechy

Duży slider - zdjęcia / video

Duży slider pozwala zaprezentować co sprzedajesz poprzez duże zdjęcia albo film video. Możesz składać się z kilku zdjęć / filmów przewijanych w karuzeli lub tylko jednego. Każde zdjęcie może mieć własne teksty oraz buttony call to action w zależności od potrzeby jeden lub dwa buttony.

W ramach personalizacji możesz skonfigurować wielkość zdjęć w sliderze, np. zmniejszyć ich wysokość, dowolnie zmieniać teksty oraz zawartość buttonów. Możesz też zmienić wielkość i kolor tekstów - niezależnie dla komputerów i urządzeń mobilnych oraz użyć różnych zdjęć w komputerach a innych w urządzeniach mobilnych, aby były lepiej dopasowane. Możesz przygotować dowolną ilość slajdów na różne okazji i włączać je tylko w określonych okresach sprzedażowych - ręcznie lub automatycznie.
Rozwiń więcej
Zwiń

Slider graficzny - zdjęcia

Jest to sekcja składająca się głównie ze dużych zdjęć. Możesz skonfigurować wielkość zdjęć w slajdach oraz sam układ slidera - np. duże zdjęcie i obok dwa mniejsze albo tylko duże zdjęcia lub tylko małe.

Na zdjęciach możesz dodać tekstowe nagłówki oraz buttony CTA z tekstem do działania oraz linki do kategorii, produktów lub gdzie tylko chcesz. Slider może składać się z dowolnej ilości pojedynczych obrazków (slajdów) oraz możesz przygotować dowolną ilość slajdów na różne okazje sprzedażowe i włączać je zgodnie z potrzebami - ręcznie lub automatycznie.

W wyglądzie możesz zmienić przyciemnienie zdjęć oraz miejsce pojawiania się tekstów i buttonów, oraz kolor i wielkości napisów. Slider możesz umieścić w dowolnym miejscu strony głównej. Możesz umieścić dowolną ilość sliderów, każdy z dowolną ilością slajdów graficznych.
Rozwiń więcej
Zwiń

Górne menu - nawigacja

Górne menu zawiera linki do kategorii i podkategorii sklepu. Przeważnie są to linki do produktów, ale mogą to by również inne ważne linki np. do opinii, kontaktu czy bloga.

Menu może być rozwijane i pokazywać kolejne poziomy kategorii z prezentacją zdjęć, jeśli zostały przypisane do danej kategorii.

W górnym menu znajdują się też ikonki - wyszukiwania, schowka, koszyka, logowania i ustawień. Ikonki możesz wymienić na inne wstawiając je w odpowiednim polu w konfiguracji. Możesz również zmienić kolor ikonek i dopasować go do kolorów serwisu.
Rozwiń więcej
Zwiń

Sekcja z opisem - SEO

Jest to sekcja, która pozwala wstawić na stronę główną opis sklepu w formie tekstowej. Tekst odgrywa bardzo dużą rolę w optymalizacji sklepu dla Google i bez odpowiednio rozbudowanych tekstów sklep nie będzie w stanie zdobyć wysokich pozycji na konkurencyjne frazy.

Sekcja SEO zawiera bardzo ważny z punktu widzenia SEO nagłówek H1, który powinien zawierać najważniejsze frazy. Opis tekstowy może mieć dowolną długość i składać się ze sformatowanych opisów - paragrafów, nagłówków H2 - H6. Dzięki temu, że opis posiada mechanizm rozwijania tekstu możemy umieścić dowolnie długi tekst bez wpływu na estetykę sklepu. Sekcja może zostać umieszczona w dowolnym miejscu strony głównej.
Rozwiń więcej
Zwiń

Nowości, promocje, bestsellery

Widgety produktowe pozwalają wyświetlać produkty o konkretnych cechach - np. nowości, promocje, bestsellery i wyprzedaż. Widgety możesz umieścić w dowolnym miejscu strony głównej.

Dodatkowo możesz określić dodatkowe parametry jak ilość produktów, sposób sortowania, warunki dostępności oraz z jakich kategorii produktowych chcesz wyświetlać produkty.

W wersji podstawowej możesz umieścić 4 widgety produktowe a po zakupie rozszerzenia dostajesz dostęp do dowolnej ilości widgetów produktowych, które możesz przygotować pod różne okazje sprzedażowe.
Rozwiń więcej
Zwiń

Sekcja z ikonkami

Jest to sekcja w formie kafelków z ikonkami i napisami, którą można wykorzystać np. jako informacji o nas, prezentując najważniejsze cechy naszego sklepu.
W tym sliderze możesz wstawić własne ikonki, skonfigurować kolory ikonek i tekstów oraz utworzyć dowolną ilość kafelków. Slider możesz wstawić w dowolnym miejscu strony głównej i możesz stworzyć takich sliderów więcej niż jeden, każdy z innymi ikonkami i tekstami.
Rozwiń więcej
Zwiń

Opinie - social proof

W tej sekcji możesz wstawić przygotowane obrazki z opiniami np. z Facebooka czy Google oraz tekst opinii. W sliderze może być dowolna ilość opinii przesuwane w formie karuzeli. Dodatkowo możesz dodać button z przekierowaniem np. do opinii na Facebooku lub Google. Slider możesz również wykorzystać w inny, kreatywny sposób. Na stronie głównej możesz wstawić dowolną ilość takich sliderów, każdy z innym nagłówkiem i kafelkami - slajdami.
Rozwiń więcej
Zwiń

Stopka - linki, ikonki społecznościowe

W tej sekcji możesz umieścić linki do najważniejszych kategorii. W dwóch kolumnach możesz umieścić linki do kategorii informacyjnych a w kolejnych dwóch do kategorii produktowych. Oczywiście kolumn może być mniej. Możesz również nazwać każdą kolumnę.

W tej sekcji możesz umieścić do 4 różnych ikonek z linkami. Mogą to być np. ikonki do serwisów społecznościowych. Ikonki mogą mieć dowolny kolor. Możesz również zmienić kolor tła pod linkami i dopasować go do kolorystyki sklepu.

W ramach personalizacji możesz zmienić kolor linków oraz kolor tła stopki.
Rozwiń więcej
Zwiń