Bez abonamentu

Wirtualizer EMS

Teraz możesz mieć własny sklep internetowy bez abonamentu i bez prowizji od sprzedaży w przystępnej cenie.

Możesz wybrać tylko te funkcjonalności, które potrzebujesz i w ten sposób obniżyć cenę sklepu na start do minimum. Wraz z rosnącymi potrzebami możesz rozwijać sklep o dodatkowe moduły i funkcjonalności, za które zapłacisz tylko raz.

Wirtualizer to system ecommerce, który powstał na bazie doświadczeń jakie zdobyliśmy przez 16 lat tworząc sklepy dla klientów oraz w trakcie rozwijania własnych sklepów internetowych.

Znając wady i wysokie koszty systemów abonamentowych SaaS stworzyliśmy system oferowany w modelu licencyjnym - płacisz raz i dostajesz dożywotnią licencję na sklep.

Jeśli chcesz mieć sklep, który jest faktycznie Twój - Wirtualizer może być rozwiązaniem dla Ciebie.
Rozwiń więcej
Zwiń

Prezentacja video

Zobacz video

Przykładowe wdrożenia

Dla kogo

Sklepy Wirtualizer - koszty pod kontrolą

Wirtualizer może być dobrym wyborem gdy zaczynasz swoją przygodę z e-commerce i nie chcesz się narażać na stałe, comiesięczne koszty.

Jeśli jesteś producentem to w systemie znajdziesz unikalne cechy, które mogą być idealne właśnie dla Ciebie.

W sklepie możesz sprzedawać nie tylko towary ale również produkty cyfrowe jak kursy i szkolenia. Możesz też łączyć produkty cyfrowe z towarami oraz dodatkowymi usługami, dzięki czemu możesz znacząco poprawić rentowność.

Wirtualizer będzie również doskonałym wyborem jeśli oferujesz personalizowane produkty dzięki gotowym modułom do personalizacji.

Przykładowe branże

Gotowy sklep internetowy

Sklepy internetowe bez abonamentu

Wirtualizer to system e-commerce do prowadzenia sprzedaży w małym lub średnim sklepie internetowym bez abonamentu. Gotowe sklepy internetowe oferujemy w dwóch modelach.

Sklepy Basic - polecamy dla osób, które zaczynają sprzedaż w internecie i potrzebują standardowych rozwiązań.

Sklepy Expanse - polecamy dla sklepów z większym budżetem - z indywidualnym projektem graficznym, bardziej rozbudowanymi funkcjonalnościami i integracjami.

Sklepy Basic

Sklepy Basic to gotowe sklepy bez abonamentu z bezterminową licencją. Kupując podstawową licencję i pakiet wdrożeniowy możesz rozpocząć sprzedaż, a zapłacisz tylko za najważniejsze funkcjonalności które są niezbędne na start.

Wraz z rozwojem możesz wyposażyć sklep w dodatkowe moduły.

W modelu Basic sklep zachowuje zgodność z wzorcowym sklepem i zestawem szablonów dzięki czemu możesz korzystać z dodatkowych gotowych modułów i funkcjonalności i w ten sposób tanio i szybko rozwijać swój sklep.
Rozwiń więcej
Zwiń

Sklepy Expanse

Sklepy Expanse polecane są dla tych, którym zależy na własnym unikalnym projekcie graficznym oraz potrzebują niestandardowych rozwiązań.

W tym modelu prace obejmują projektowanie graficzne, kodowanie indywidualnych szablonów, integracje z zewnętrznymi systemami oraz tworzenie niestandardowych rozwiązań.

W modelu Expanse sklep otrzymuje dedykowany zestaw szablonów, które mogą być dowolnie rozwijane o nowe funkcjonalności oraz aktualizowany do nowszych wersji systemu.
Rozwiń więcej
Zwiń

Co mówią Klienci

Zaufali nam

Konsultacja

Umów bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o Twoim e-commerce, np.

  • Jakie funkcjonalności wybrać na start.
  • Czy sklep w Twojej branży ma sens.
  • Jakich błędów nie popełnić na początku.
  • Jaki budżet jest niezbędny aby zacząć sprzedawać.

Używamy Cookies